Flowerjello1copy

عرضه دسر ؛ ژله تزریقی یا ژله گلدار خانگی در فودکورت توسط یکی دیگر از گروه های کارآفرینان کدبانوی همکار سفره خونه

فودکورت سفره خونه پلی است بین کارآفرینان خانگی و مشتریان خانگی علاقمند و متقاضی خرید محصولات خانگی . سفره خونه تلاش نموده در طی مدتی طولانی کارآفرینان خانگی را جستجو نموده و با تست محصولات آنها و آموزشهای لازم , بتواند نقشی مهم در این میان ایفا نماید .  همه شرکت های موفق روزی از همین نقطه آغاز به کار کرده اند !

این دسرهای بسیار خوشمزه در سینی و ظرف های یکبار مصرف بسته بندی میشوند . تمامی مواد به روش بهداشتی تهیه و فراوری شده و در جای خنک نگهداری شده اند . سفره خونه در مورد کیفیت این دسرها و تهیه آن ها تضمین داده و شما را به سفارش آن دعوت مینماید .

1 - ژله تزریقی گلدار در اندازه خانواده ( عکس بالا )

مواد تشکیل دهنده :

ژله و خامه و پاناکوتا

معمولا رنگ قرمز و زرد و سبز و بنفش و صورتی و نارنجی و گلبهی و یشمی و لیمویی استفاده میشود . تنوع رنگی آن میتواند به سلیقه و دلخواه شما و به تبع رنگ چیدمان میز شما سفارش داده شود .

2 - ژله طرح دار در اندازه خانواده با تزیین نیمرو تخم مرغ

dessert20copy

ارسال هر دو نوع ژله در دو عکس بالا :  در ظرف های 12 الی  15 نفره  قیمت هر عدد  از ژله ها .....  تومان

این قلم محصول خانگی , به دلیل حفظ کیفیت مناسب , قابلیت ارسال به شهرستان ها را ندارد . سفارشات زیر همین پست جمع آوری شده و به مقصد شما ارسال میگردد . لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کرده تا بتوانیم با شما تماس برقرار نماییم .

 

جهت سفارش

لطفا زیر همین پست در بخش دیدگاه و نظرات مقدار سفارش و آدرس سکونت خود و شماره تماس داده و آدرس صحیح ایمیل خود را نیز وارد کنید تا بتوانیم با شما تماس برقرار نماییم . جزئیات شما نمایش داده نخواهد شد . نظرات و سفارشات هر روز باز بینی میشوند .

 
عرضه اسنک سمبوسه و فلافل با سس گوجه و تمر هندی

 

1 عرضه زیتون پرورده خانگی با سبزیجات معطر
2 عرضه خیار شور خانگی با سبزیجات معطر
3 عرضه شور مخلوط خانگی با سبزیجات معطر
4 "فودکورت خانگی سفره خونه"؛"Sofrehkhune Home Food Court"