canape4copy

" فودکورت خانگی سفره خونه " ؛ " Home Food Court "  یا  HFC

ضمن تبریک به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) افتتاح فروشگاه و بازارچه خانگی سفره خونه را به اطلاع میرسانیم .

به درخواست های مکرر دوستان علاقمند و کارآفرین , بخش " فودکورت خانگی سفره خونه " ؛ " Home Food Court " که به اختصار HFC   خوانده خواهد شد , در سایت راه اندازی شد . این بازارچه یا فودکورت خانگی به نوعی ؛ مجموعه ای است متشکل از بانوان هنرمند و کدبانو در گروه ها و تیمهای خانگی و کارگاهی با کمک و تدابیر مشاور و تیم راه اندازی سفره خونه سامان داده شده و به مرحله اجرا گذاشته میشود .

در " فودکورت سفره خونه " انواع اسنک ها , فینگرفودهای متنوع و دیپ ها و سالادها و کاناپه ها و مزه های شورین و شیرین و انواع دسرهای خانگی و ترشی و مربا و شور و خیارشور و ....و غذاهای گرم و همچنین شیرینی های خانگی نوروز و مراسم و جشن ها تدارک دیده شده که برای فروش عرضه میشود . برای ایجاد بازدهی بیشتر و امکان استفاده از تبلیغات سایت و برخورداری از مدیریت تشکل های گروهی , این مجموعه زیر چتر سفره خونه گردآوری شده است . به مرور اقلام دیگر نیز به اقلام عرضه شده اضافه خواهد شد .

 

1 - ارسال کالاهای خوراکی و مصرفی مانند دسرها و غذاهایی با تاریخ کوتاه مدت فقط در تهران صورت میگیرد و هزینه ارسال کالاها به عهده خریدار میباشد .

2 - ارسال کالاهای دیگر به شهرستانها که قابلیت ارسال و نگهداری بیش از یکروز را دارد مانند شیرینی های خشک و بسته خیارشور و ترشی بدون اشکال میباشد و هزینه حمل بعهده خریدار میباشد .

 

به زودی در شهرهای مختلف سرویس های HFC آغاز به کار خواهند کرد .

برای ایجاد ارتباط میتوانید همراه با آدرس ایمیل صحیح و شماره تماس زیر هرپست پیام ارسال کنید تا به زودی با شما ارتباط برقرار شود . لازم به یادآوریست که شماره و جزئیات شما برای عموم قابل مشاهده نخواهد بود .

منتظر اطلاعیه و پستهای بعدی و عکس ها باشید . ...... زمان آغاز به کار , متعاقبا در همین بخش به اطلاع خواهد رسید .

مدیریت سفره خونه

 

1 عرضه زیتون پرورده خانگی با سبزیجات معطر
2 عرضه خیار شور خانگی با سبزیجات معطر
3 عرضه شور مخلوط خانگی با سبزیجات معطر
4 "فودکورت خانگی سفره خونه"؛"Sofrehkhune Home Food Court"