khshoor2vopy

عرضه خیار شور خانگی با سبزیجات معطر توسط یکی از گروه های کارآفرینان کدبانوی همکار سفره خونه

فودکورت سفره خونه پلی است بین کارآفرینان خانگی و مشتریان خانگی علاقمند و متقاضی خرید محصولات خانگی . سفره خونه تلاش نموده در طی مدتی طولانی کارآفرینان خانگی را جستجو نموده و با تست محصولات آنها و آموزشهای لازم , بتواند نقشی مهم در این میان ایفا نماید . 

این خیار شور بسیار خوشمزه در ظرف استریل پلاستیکی در دار تهیه شده و تمامی مواد و سبزیجات پس از بهینه سازی و شستشو خرد شده و به روش بهداشتی فراوری شده و در جای خنک نگهداری شده اند . سفره خونه در مورد کیفیت این خیار شور تضمین داده و شما را به سفارش آن دعوت مینماید .

مواد تشکیل دهنده :

خیار ریزه و ترد و قلمی

کرفس ترد و جوان

فلفل سبز

سیر

انوع سبزیجات تازه و معطر مخصوص شور مخلوط

سرکه + آب نمک

khshoor3copy

وزن هر ظرف پلاستیکی حدود 3 کیلوگرم میباشد که ظرفیت آن با سبزیجات تکمیل و برای نگهداری روی آن با آب نمک و سرکه پر شده است .

قیمت هر کیلو مخلوط شور خانگی با ظرف .....  تومان براورد شده و هزینه حمل آن بعهده شما خریداران محترم میباشد .

khshoor1copycopy

این قلم محصول خانگی , قابلیت ارسال به شهرستان ها را هم دارد . سفارشات زیر همین پست جمع آوری شده و به مقصد شما ارسال میگردد . لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را وارد کرده تا بتوانیم با شما تماس برقرار نماییم .

جهت سفارش

لطفا زیر همین پست در بخش دیدگاه و نظرات مقدار سفارش و آدرس سکونت خود و شماره تماس داده و آدرس صحیح ایمیل خود را نیز وارد کنید تا بتوانیم با شما تماس برقرار نماییم . جزئیات شما نمایش داده نخواهد شد .نظرات و سفارشات هر روز باز بینی میشوند .

 

1 عرضه شور مخلوط خانگی با سبزیجات معطر
2 "فودکورت خانگی سفره خونه"؛"Sofrehkhune Home Food Court"