1parvardeh2copy

عرضه زیتون پرورده خانگی با سبزیجات معطر توسط یکی از گروه های کارآفرینان کدبانوی همکار سفره خونه

 

فودکورت سفره خونه پلی است بین کارآفرینان خانگی و مشتریان خانگی علاقمند و متقاضی خرید محصولات خانگی . سفره خونه تلاش نموده در طی مدتی طولانی کارآفرینان خانگی را جستجو نموده و با تست محصولات آنها و آموزشهای لازم , بتواند نقشی مهم در این میان ایفا نماید . 

این زیتون پرورده تازه و بسیار خوشمزه در ظرف استریل یکبار مصرف در دار تهیه شده و تمامی مواد و سبزیجات پس از بهینه سازی و شستشو خرد شده و به روش بهداشتی فراوری شده و در جای خنک نگهداری شده اند . سفره خونه در مورد کیفیت این پرورده تضمین داده و شما را به سفارش آن دعوت مینماید .

 مواد تشکیل دهنده :

زیتون تازه و بدون هسته

سبزی معطر

گردو مرغوب آسیاب شده

سیر رنده شده

دانه انار و رب انار 

وزن هر ظرف پلاستیکی حدود 500 گرم میباشد که ظرفیت آن با مواد تشکیل دهنده آن تکمیل شده است .

قیمت هر نیم کیلو یا 500 گرم زیتون پرورده خانگی اعلا و تازه با ظرف  ....   تومان براورد شده و هزینه ارسال آن بعهده شما خریداران محترم میباشد .

 

این قلم محصول خانگی , قابلیت ارسال به شهرستان ها را ندارد . زیرا بسیار حساس میباشد و در صورت تاخیر و گرمای فضا احتمال فساد آن میباشد .

سفارشات تهران و حومه زیر همین پست جمع آوری شده و به مقصد شما ارسال میگردد .

جهت سفارش

لطفا زیر همین پست در بخش دیدگاه و نظرات مقدار سفارش و آدرس سکونت خود و شماره تماس داده و آدرس صحیح ایمیل خود را نیز وارد کنید تا بتوانیم با شما تماس برقرار نماییم . جزئیات شما نمایش داده نخواهد شد . نظرات و سفارشات هر روز باز بینی میشوند .

1 عرضه خیار شور خانگی با سبزیجات معطر
2 عرضه شور مخلوط خانگی با سبزیجات معطر
3 "فودکورت خانگی سفره خونه"؛"Sofrehkhune Home Food Court"