8flour

عرضه کننده آرد های بدون گلوتن ( فاقد گلوتن ) برای تهیه نان و شیرینی و کیک و سوپ  و پاستا و ماکارونی و رشته و ... دسرها و سس ها و ....

انواع آردهای فاقد گلوتن ؛ " گلوسیک "

آردهای فاقد گلوتن با بهترین کیفیت ؛  آرد برنج , آرد ذرت , آرد سویا کم چرب و پر چرب , آرد نخودچی , آرد حبوبات ؛ عدس و لپه و ماش

انواع رسپی های غذایی تحت نظر کارشناسان و متخصصین صنایع غذایی و مشاورین تغذیه

 

توجه :  متقاضیان خرید آردهای فاقد گلوتن میتوانند برای خرید انواع متنوع آردها سفارش خرید و آدرس و شماره تماس خود را در زیر این پست در بخش دیدگاه و نظرات ارسال کنند . هزینه پست بعهده خریدار میباشد . حداقل سفارش خرید 5 کیلو میباشد . در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد .

-  ضمنا برای تسهیل در امر تهیه نان خانگی میتوانید سفارش خرید دستگاه تهیه نان خانگی برد میکر کورکماز ( Bread maker ) را نیز به سفره خونه ارائه و همراه با آردهای سفارشی درب منزل تحویل بگیرید .

فراخوان :

از افراد علاقمند که تجربه کاری در تهیه انواع نان و شیرینی های فاقد گلوتن را دارند دعوت میشود که به خانواده گلوسیک بپیوندند .

لطفا شماره تماس خود را در زیر این پست ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . ( شماره تماس شما برای عموم نشان داده نخواهد شد )

 

***  -   دانستنی های جامع در مورد پخت انواع نان و کیک و شیرینی با آردهای فاقد گلوتن 

 

 

اطلاعات و دستورات  سفره خونه در مورد گلوتن

اطلاعات و دستورات سفره خونه در مورد سلیاک

 

****  مهم 

در حال آمارگیری و ارسال آرد فاقد گلوتن برای نانها و شیرینی ها هستیم لطفا شماره تماس و آدرس کامل خود را برای ما ارسال کنید تا برای شما قیمت و نحوه ارسال آرد فاقد گلوتن اطلاع داده شود. در زیر همین پست میتوانید در محل افزودن نظر و دیدگاه بنویسید و مطمین باشید که آدرس و شماره شما نمایش داده نخواهد شد .