1plate1

این سینی های کارآمد برای میهمانی های کوکتل و سرپایی و پذیرایی فینگرفودها بسیار مناسب است . حتی میتوان بشقاب را طوری طراحی کرد تا این جای مخصوص را برای نگهداری گیلاس نوشابه فراهم کند تا یک دستی بتوان به خوردن و نوشیدن پرداخت . اصولا در میهمانیها گرفتن لیوان به همراه بشقاب پر از غذا کاری دشوار است و این ترفند میتواند دست دیگر را برا خوردن و نگه داشتن نوشابه آزاد نگه دارد .

عرضه سالاد و مزه و اردور خانگی

عرصه انواع دیپ و اسنک و فینگرفود و کاناپ برای سفارتخانه ها و ارگانها

1plate2

انواع مختلف این توع سینی و بشقاب ها را میتوان در این پست مشاهده کرد .

1plate3

نوع مینیاتوری این بشقاب را که با گیره ای به انگشت متصل میشود را مشاهده میکنید که البته این نوع به درد پذیرایی فینگرفودها و کاناپه ها میخورد .

1plate4

این نوع بشقاب هم به درد مدارس و مهدکودک ها میخورد . با یک نی نوش مشکل نوشیدن بچه ها حل میشود و در فضای کم بچه ها میتوانند بشقاب و بطری نوشابه خود را بهتر کنترل کنند .

1plate5

این مدل علاوه بر جای پایه گیلاس نوشابه , جای انگشت هم دارد و راحت تر در دست جا میگیرد و ظرف نیز چند خانه دارد تا خوراکی ها باهم مخلوط نشوند .

1plate6

این هم ظرف مخصوص فست فود و غذاهای بخر و ببر در مغازه های سرپایی و یا ظروف مسافرتی است که خوردن و نوشیدن با یک دست به راحتی امکان پذیر میشود .یک نی نوش مکمل این ظرف خواهد بود . این ظروف هم میتوانند یکبار مصرف و یا دائمی باشند .

 

لوازم و تجهیزات آشپزخانه و منزل

1 سینی سفره خانه ای !
2 سینی کار کدبانوی جلوی تلویزیون !

زیربشقابی و الگوی چیدمان