Persian Cookies 1

فروشگاه نان شیرینی  C'est Si Bon یک قنادی خانوادگی است که در امریکا : شهر سن حوزه قرار دارد . مارک و سپی به کمک 3 دختر خود : شکیلا و شای  و نیروانا این قنادی را اداره میکنند . البته این خانواده قناد از کمک های اساتید دکوراتور : سارا و تری و استاد شیرینی کار آرمین و سرنانوا جورج بهره میگیرند تا بتوانند همیشه محصولاتی با کیفیت بالا در قنادی عرضه کنند .

روی ادامه مطلب کلیک کنید :

aawew3e

از سال 2005 کارکنان این قنادی خود را وقف کار و عرضه محصولات مختلف از جمله شیرینی ها و دسرهای سنتی و مدرن کرده و توانسته اند با ارائه خدمات مناسب , لبخندی حاکی رضایت بر لب مشتریان خود بنشانند .

کارکنان این قنادی آماده انجام سفارشات میهمانی و جشن ها هستند و تمامی سعی و تلاش خود را بکار خواهند بست تا بتوانند خواسته های خلاقانه مشتریان را به انجام برسانند .

در سال 2012 سپی صاحب اصلی , این قنادی را به دست توانای همسرش سپرده و از کمک های دخترانش در جهت ادامه کار و رونق بیشتر بهره میگیرد و این خانواده کوچک در عین حال از منزل میتوانند نهایت دقت خود را در مدیریت قنادی بکار گیرند .

در این لینک انواع شیرینی های ایرانی سنتی این قنادی را میتوانید مشاهده کنید . برای این خانواده پرتلاش و موفق ایرانی شادکامی و بهروزی آرزو میکنیم .

آدرس : 

1375 Blossom Hill Road SUITE#38 San Jose, CA 95118