1salsafr41

رستوران بین المللی شانلی ( ب مرزداران )

با مدیریت یک خانم : خانم منیژه پاکدل مهربانی : کارآفرینی در رستوران

http://www.shanli-restaurant.com

آدرس :  بلوار مرزداران ، نبش ناهید ، ساختمان صدف ، طبقه سوم ، رستوران بین المللی شانلی

تماس :  44249050   و 44261596

 

shanli

منیژه پاکدل مهربانی مدیر و موسس رستوران بین المللی شانلی در مورد این لیست گفت:در میان غذاهای فرنگی جوجه چینی، بشقاب اسپانیایی، فیله استیک و پاستا پرطرفدارترین غذاهای فرنگی رستوران شانلی محسوب می شوند.

وی در مورد غذاهای ایرانی گفت: مشتریان این رستوران مطابق عادت جوجه کباب، لقمه زعفرانی و کبابهای برگ و بختیاری را بیشتر می پسندند.اما در این میان طی یک سال گذشته طرفداران تیکه ماستی که یک نوع کباب لبنانی است در حال افزایش است.

پاکدل مهربانی در مورد غذاهایی دریایی گفت: ماهی قزل آلا گریل شده، شیرماهی کبابی و میگوی پفکی پرطرفدار ترین غذاهای دریایی شانلی است.

وی در مورد نظر سنجی های صورت گرفته گفت:این رستوران دایما بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته رویه کاری خود را اصلاح می کند و رشد رضایت مشتریان طی یک سال و نیم گذشته روند خوبی داشته است.

وی در مورد غذاهای جدید این رستوران گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط گروه مشاوران این رستوران چند غذا در حال حاضر به عنوان غذای مخصوص سرآشپز در هر روز به فهرست متنوع فعلی اضافه شده است و در آینده تعدادی غذای جدید به منو افزوده خواهد شد.

وی از راه اندازی طرح ارایه خدمات ویژه به مشتریان وفادار این رستوران خبر داد و گفت:در حال حاضر این خدمات به مشتریان ارایه می شود اما به زودی ارایه خدمات سیستماتیک به این گروه از طریق ارایه کارت خدمات ویژه صورت خواهد گرفت.

شعبه دوم : ولنجک، بلوار دانشجو، نرسیده به میدان یاسمن

تماس : 22424282