restaurant_4

اینجا رستوران بامدادان هتل برزگ و زیبا و توریستی امیر کبیر اراک است . این هتل رستوران های متعددی دارد . یکی از آنها رستوران ها که کاربری آن برای صرف صبحانه است همین رستوران آرام و زیبا با چشم انداز طبیعت بکر و سر سبز اطراف است .

 

hotel_14

 

محيطی گرم و دل انگيز برای ملاقاتهای تجاری، دوستانه و اداری با انواع نوشيدني های سرد و گرم، انواع بستنی، آبميوه به صورت 24 ساعته پذيراي شما هموطنان عزيز مي باشد.

restaurant_12

هوای پاک کوهستانی و طبیعت بکر و دلنواز در کنار پذیرایی میهمانداران هتل تعطیلات زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

restaurant_14

اینجا بوفه صبحانه رستوران بامدادان است . یکی از بوفه های صبحانه بسیار سالم و ایرانی با انواع میوه جات فصل خصوصا هندوانه و انواع پنیر و ..... با شف دیش های مملو از املت گرم و سوسیس سرخ کرده و  .....  بفرمایید تا سرد نشده نوش جان کنید .

این رستوان و هتل در یک مجموعه اقامتی بزرگ با معماری بی نظیری در فضایی بالغ بر 73 هکتار در سال 1384 ایجاد شده است که به دریافت گواهینامه های   ISO 9001:2008  و ISO 9001:2000  نادئل آمده  است . امیدوارم برگزارکنندگان تورهای مسافرتی داخلی به این هتل زیبا هم توجه کرده و برنامه ای سه روزه جهت بازدید ترتیب دهند و به ما هم اطلاع دهند تا برنامه سفر را به اطلاع بازدید کنندگان سایت برسانیم . فعلا از جاذبه های گردشگری منطقه به طور مجازی بازدید کنید .


 

هتل امیرکبیر اراک :

مجری تورهای صنعتی در منطقه


ایران - اراک - بلوار آیت الله اراکی

 


تلفن: 71-3124061 - 0861

فکس: 3124060 - 0861