54555

البته صحت و سقم این خبر از نظر ما هنوز مشخص نیست و گناهش گردن کسانی است که خبر را اعلام کردند . ما فقط آنرا بازگو میکنیم و در سفره خونه به این خبر به چشم یک شوخی نگاه میکنیم !  ولی شما بعنوان شوخی یا دروغ سیزده بدر به آن نگاه کنید و دمی سرگرم باشید ! فی الواقع ما تاکنون باور نمیکردیم که فرزندان خلف ابوالبشر بنا به دعای پدر و مادرشان دست به هرچه میزنند طلا میشود , ولی گویا حقیقت داشته است !

حال که دست ما کوتاه است و خرما بر نخیل , پس وصف العیش , نصف العیش !!! در ادامه این خبر , شوخی زیر را بخوانید :

 {  منبع خبر : صراط نیوز

عضو هیات ريیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس در مورد ایجاد حسایت‌های بی‌مورد در خصوص سرو نوع خاص بستنی در رستوران برج میلاد گفت: ایجاد حساسیت‌های بی‌مورد بدون توجه به موقعیت پایتخت مانع از سرمایه‌گذاری‌های کلان در سطح شهر خواهد شد. در این راستا منابع خبری از منوی غذایی لو رفته یکی از رستورانهای گردان! زیرزمینی پرده برداشتند: این منبع خبری که نخواست نامش فاش شود ... فهرست انواع این غذا ها را به همراه دسر، بدین قرار اعلام شده است: 

gold1

(توجه: به جهت جریحه دار نشدن اذهان عمومی لیست برخی از این غذا ها حذف شده) 

 

1.      چلو طلا کوبیده 

2.      فیله طلا سوخاری

3.      پیتزا قارچ و طلا

4.      طلابرگر دوبل

5.      چلو طلا زعفرونی

6.      فلافل با نخود طلا

7.      ساندویچ طلابندری

8.      سبزی طلا با ماهی

9.      طلا سوخاری

10.  کتلت طلا

11.  دسر لبو با روکش طلا

12.  ترشی طلا ساده

13.  سالاد طلای فصل  

14.  دلمه طلا مخصوص

15.  کوکو  طلا سبزی 

16.  آش طلا ویژه سرآشپز

17.  املت طلابا نون سنگک  

18.  حلیم طلا بادمجان

19.  کوفته طلا تبریزی  

20.  رولت طلا

21.  ماهی سرخ شده با پولک طلا

22.  سوپ قارچ و طلا

23.  اسنک ژامبون طلا و پنیر

24.  دیزی طلا سنتی با النگو

25.  شنیسل طلا

26.  خوراک طلا با گوجه و خیار

27.  طلا تنوری

28.  طلاچرخکرده با گوشت بز

29.  چلو طلا بختیاری

30.  باقالی طلا با مرغ

31.  طلا شیرازی

32.  طلا پپرونی با سبزیجات

33.  چلو خورشت طلا سبزی

34.  ته چین طلا

35.  جوجه طلا با استخوان

36.  طلا بریانی مخصوص

37.   زرشک پلو با طلا

38.  چلو طلا بلغاری  

39.   قیمه طلا سیب زمینی

40.   پشمک طلا و....

یک مقام مسئول در واکنش به قیمت بالای این رستوران و استفاده اقشار مرفه از این مجموعه: این رستوران با قیمت بالایی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته است/ قیمت‌های این رستوران توسط متصدیان رستوران تعیین می‌شود. این شخص که نخواست نامش فاش شود، در پاسخ به این سوال که چرا هزینه این رستوران و غذاهای موجود در آن به حدی بالا است که قشر عادی یا متوسط جامعه امکان استفاده از آن را ندارند، گفت: «این رستوران با وجود آنکه قیمت بالایی دارد، در کارهای فرهنگی پیشگام است و بسیاری از نمایشگاه‌ها و گالری‌ها را رایگان برگزار می‌کند!!!!.»
gold3
و ایضا بعنوان شوخی با این خبر :
پیامدهای کاربرد طلا در منوی رستوران ها و کافی شاپ ها !
ظاهرا در این خطه افرادی که دستشان را به هرچه میزنند طلا میشود افزایش یافته است !! و دامنه آن بعد از انواع شرکت های اصلی و فرعی و موسسات به رستوران ها و آشپزهای پنجه طلا ! نیز کشیده شده .
برخی از ما اصولا ملت مبتکر و مبدعی نیستیم و فقط تلاش میکنیم که راه رفته دیگران را ادامه دهیم و میگردیم و ... میگردیم یا کار و تلاش دیگران را پایمال کنیم ! و به هر وسیله به لجن بکشانیم و یا اینکه از نام و کار و روش های کار دیگران سوء استفاده کنیم تا تضمینی برای موفقیت خودمان داشته باشیم و غافل از اینکه تمامی موفقیت از آن کسانی است که حرفی تازه زدند و کاری جدید ابداع کردند .
حال با این اوصاف فکر کنید پس از روی کار آمدن چنین رستوران هایی در تهران و در پی تقلید , نام برخی از رستوران ها تغییر خواهد کرد و تلاش خواهد شد تا از هم پیشی خواهند بگیرند :
1 - ابتدا نام و آرم رستوران ها :
- " فست فود  مادر خوب چارقد طلا " !!
- "رستوران لوکس طلایی ... 18 عیار اصل و ممتاز " !
- " مادموازل دیزی و گوشتکوب  طلایی " !!
- " رستوران محمدیان اصل تبریزی زنگنه اهری چالدران تپه گوهری نویدبخش دردانه حسن کبابی طلایی "  !!!
- " سوری کثیفه ناخن طلایی " !!!
- " طباخی قوچ سم طلا " !!!
- " کبابی رحیم پاشنه طلا و پسران " !!
- " جیگرکی زلیخای فرد ممتاز طلایی " !
 2 - در این راستا برخی رستوران ها از دیگر رقبا شاکی خواهند شد که :
- " طلای 13 عیار را فقط و فقط در رستوران ما تجربه کنید : رستوران جیگر طلا !!! .
- " رستوران و کافی شاپ بشقاب و فنجان طلایی هیچ شعبه دیگری ندارد !! غذاها و دسرهای اصل طلا را فقط از ما بخواهید ! طلاهای ما واردات اصل و خاص هستند که به روش خاص منگولواسیون ورقه و سپس با متد اصل ایالت کالیفرنیا استریمنگولیزه شده و روی غذاها استفاده می شوند "!!!!
شاید هم شاهد این چنین آگهی ها و اطلاعیه ها هم باشیم : " دوستان عزیز اخیرا مشاهده شده که برخی رستوران نماهای ! سودجو که معلوم نیست از کجا آورده اند ؟! , برای کسب سود بیشتر نام طلا را روی غذاها و دسرهای منوی خود میگذارند در حالیکه کسی به اندازه ما طلا در اختیار ندارد ( شما را به این کارها چکار که ما از کجا آورده ایم ؟؟ !! ) و نمیتواند چنین غذاها و دسرهایی را در منوی رستوران خود قرار دهد . لطفا به لوگو و آرم ما دقت نمایید و از حضور در چنین رستوران هایی امتناع نمایید و خاطی را به ما معرفی نمایید . " !
3- موسساتی که ابتدا یک روز ادعا خواهند کرد :
- طلا ماده ای مهم در تغذیه افراد بشر میباشد و روزانه باید مقداری در غذاها و دسرها موجود باشد اگر نه پوکی استخوان و معده درد و روده گرفتگی به زودی انسان را از پا در خواهد آورد !
- سپس روز دیگر با ادعایی جدید دنیای تصورات مردم بیچاره را متزلزل خواهند نمود که :
مردم چه نشسته اید ! تمام توان و قدرت و ویتامین های بدن شما مردم با این ماده در غذا و دسر از بین رفته و شما را دچار سوء هاضمه میکند . چشمان شما را ضعیف کرده و سرگیجه میاورد !
4 - کسب و کارهای جدید و کارآفرینی هایی هم که در کنار این مشاغل اضافه خواهند شد بسیار نان آور خواهد بود :
- ترازوی مخصوص وزن ورقات طلا روی غذا را فقط از ما بخواهید . ارسال پستی امکان پذیر است !
- فروشگاه آنلاین : فروش طلای غذایی !! و دسری !! وارداتی و داخلی , ثبت نام خرید و ارسال پستی به اقصی نقاط تهران
- خرید بازیافتی غذاها و دسر های نیمه خورده و بازمانده طلایی : کفش کهنه , لحاف پاره و بازمانده طلایی رستوران ها ....  همه رقم خریداریم !!!! 
- فروش دستگاه طلا یاب مخصوص رستوران های کم فروش !!!!  با یک تلفن درب منزل !!
- قرص جادویی هضم طلا در انواع غذاها و دسرها ... فقط در سایت : بدو بدو جا نمونی . دات . آی آر
- قرص های مکمل برای از بین بردن عوارض طلا در غذا . همراه هر غذای محتوی طلا 3 عدد قرص با آب میل کنید تا از عوارض طلا رهایی یابید !
- مشاور تغذیه در خصوص طلا در اغذیه و اشربه ! ... به شما نشان خواهد داد چگونه طلا را در خوراکها استفاده کنید تا دچار مشکلات قبلی و بعدی و ... نشوید !
- بدانید و آگاه باشید که هر غذا و دسر محتوی طلا را باید فقط و فقط با این چنین شربت هایی صرف کنید تا از شر عواقب آن در امان باشید !
- به نقل از روزنامه ..... : موسسه .. اعلام کرده که مصرف بیش از دو صوت طلا ( واحد وزن آن ) در روز موجب بهم خوردن تعادل روحی و جسمی و ذهنی افراد خواهد شد که البته این امر در طلا های داخلی بیشتر از این حرفهاست !
- تابلوی با خط نستعلیق روی شیشه درب ورودی یک دراگ استور : آدامس توت فرنگی با روکش طلا رسید !
- یک دندانپزشک در طی مصاحبه با سفره نیوز اعلام کرد : این جانب روشی ابداع نموده ام که میتواند صدمات ناشی از تناول طلا را به کمترین حد ممکن برساند :
آدرس مطب : .......
با تعیین وقت قبلی !!
5 - بخش آگهی های یک سایت خدمات نیازمندیها :
- مقدار یک کیلو طلا بعلت مسافرت , فوری , فروشی !!
- یک صندوق طلا متعلق به یک آقای راننده که فقط از تهران تا رشت را با سواری رفته و برگشته ! موجود است . فروشی فقط از 11 تا 12 ظهر ( بعد هم که وقت ناهار و استراحت است لطفا مزاحم نشوید ! )
- مورد نیاز : یک بسته طلای دسری که قابل استفاده در غذا هم باشد و بتوان در آن کمی هم خورده نان ! مخلوط کرد نیازمندیم . لطفا با شماره ... تماس بگیرید !
6 - اخبار روزنامه ها :
- یک فرد متواری در حال تحویل یک بست محتوی پودر طلای خوراکی آلوده به سم کشاورزی در رودهن دستگیر و تحویل مقامات داده شد !
- قتل بر سر طلای خوراکی > یک خانواده دو نفری بر سر خرید و استفاده طلا در غذای میهمان با هم مرافعه کرده و پس از زد و خورد آقای همسر به بیمارستان روانه شد ! پس از جستجو و کنکاش در مورد علت قتل , مشخص شد که آقای همسر از خانم خانه خواسته بود تا از طلاهای موجود در منزل استفاده کند که با ضرب وردنه در دم جان سپرد !
7 - آگهی های بازرگانی کانال های تلویزیون های ماهواره ای:
- استارگلد .... اگر مایل به بلند شدن قد خود هستید همین الان تلفن را بردارید و سفارش دهید . مصرف استارگلد در غذا باعث ازدیاد اکسیژن در خون شده و هم قد شما را افزایش میدهد ! و هم سلول های چربی را در بافت ها را از بین میبرد ! استارگلد ..... استارگلد .... استارگلد ...
8 - پست ها و سر فصل های وبلاگ ها و سایت های آشپزی ! :
- دستور اختصاصی سایت سفره خونه ! دسر مربای تمشک با پودر طلا و تزیین مروارید های خوراکی به مناسبت عید فطر !
- ( کپی ) طرز تهیه دسر با تمشک و پودر طلایی و تزیین شده با منجوق های خوراکی ( دستور اوریژینال ) !!
- وبلاگ " شف پنجه طلا ! " : آیا تا بحال رولت مربای تمشک با پودر طلا خوردید ؟ در ادامه دستورشو ببینید ! البته شوهر من از تمشک خوشش نمیاد من با توت فرنگی درست کردم !!
- ته چین مرغ با  قارچ های طلایی به سبک بلوچی
- نوشیدنی قرمز با طعم توت فرنگی و گرد طلا !
- منوی دسرها و خوراک های گیاهخواران و خام گیاهخواران با پودر طلای خام !
 
........
و ایضا بهمین ترتیب که میبینید همه ما بر سر کار کسانی قرار خواهیم گرفت که به نحوی در کار تجارت این ماده حیاتی ؟! دست خواهند داشت و به هر نحو تشویق به خرید و مصرف آن خواهیم شد تا نان و درآمد آنان در این راستا تضمین شود !!!!