1a3868460528199

آگهی های تبلیغاتی فست فود زنجیره ای مک دونالد با استفاده از خلاقیت فکری و هنر گرافیستها و جادوی گرافیکی در انظار عمومی زبانزد خاص و عام است . برای این تبلیغات هزینه گزافی صرف میشود ولی نتیجه بسیار مسرت بخش است و باعث فروش بیشتر و توجه مردم به این فست فود میگردد . در این مجموعه تبلیغات گرافیکی که در کشور سوئد توسط گرافیست ها طراحی شده نمایش داده میشود . در عکس بالا یک ایستگاه اتوبوس به سبک ایستگاه بخر و ببر مک دونالد طراحی شده که برای کودکان و نجوانان بسیار هیجان انگیز و جالب جلوه کرده است .

1a2868460528199

عکس شماره یک : ساندویچ روزنامه ای مک دونالد , تبلیغات روزنامه ای ساندویچ جدید مک دونالد در سوئد

عکس شماره دو : دستمال های مک دونالد , این دستمال های غول پیکر هنگام تبلیغ بزرگترین همبرگر مک دونالد در استکهلم پایتخت سوئد استفاده شد.

عکس شماره سه : ساعت شنی قهوه مجانی همراه غذا در مک دونالد

عکس شماره چهار : یل بورد ساعت آفتابی مک دونالد , نحوه کار این بیل بورد زیبا و جالب اینگونه است که در هر ساعت از روز از صبح تا ظهر، سایه روی یکی از آیتم های بیل بورد قرار می گیرد.

1a28684605281

عکس شماره پنج :  جورچین یا پازل مک دونالد , پوسترهای خیابانی یا پوسترهایی که در هوای آزاد بکار برده می شوند تبدیل به بزرگترین جورچین های سرگرم کننده شده اند. این کار در سوئد برای تاسیس McDonald's Large Coffee به قیمت ۱ یورو انجام شد.

عکس شماره شش : بیل بورد شیرینی پای مک دونالد McDonald's Pie که این بیل بورد هنگام تاسیس مک دونالد در نیوزیلند بکار برده شد.

عکس شماره هفت : ساندویچ خانگی کودکان با کاغذ مک دونالد

عکس شماره هشت : ایستگاه اتوبوس مک دونالد , این آگهی خلاقانه برای تبلیغ شبانه روزی بودن رستوران های مک دونالد در استرالیا طراحی شده است.

1a886846052818

عکس شماره نه : شیرهای طعم دار طبیعی

عکس شماره ده : ارائه خدمات رایگان Wi-Fi مک دونالد  

عکس شماره یازده : ظرف سالاد طبیعی و تازه ی مک دونالد , پوستر هوشمندانه ای در آن از سبزیجات تازه استفاده شده است.یک اتاقک انتظار ایستگاه اتوبوس را به یک یخچال تبدیل شده است.

عکس شماره دوازده : نمایش قهوه مجانی همراه غذا در مک دونالد

1a1586846052811

عکس شماره سیزده : آگهی بازگشایی مک دونالد , یک آگهی ابتکاری برای تبلیغ بازگشایی مک دونالد در یکی از شهرک های فنلاند

عکس شماره چهارده : اینترنت رایگان در همه ی رستوران های مک دونالد سرو شد.

1a17868460528199

عکس شماره پانزده : یک تبلیغ خیابانی برای نشان هویج های مک دونالد در سوئد

منبع از : پرشین جی اف ایکس