1artyfghjkl39

فرم آگهی های تخصصی و نیازمندیهای سفره خونه  :

آگهی نیازمندی های استخدام سرآشپز و آشپز و کمک آشپز و قناد,شاطر,نانوا, کاپیتان , میزبان , تخته کار , کارگر

از امروز ترتیبی داده شده است تا تبلیغات شما بی وقفه در اسرع وقت در سایت قرار گیرد . کافیست که چند دستورالعمل ساده را بخوانید و به آن عمل کنید .

 لطفا روی همه این اشکال کلیک کنید تا عکس بزرگ شده و واضح مشاهده کنید .

1aenroll1

1 - جهت وارد شدن به بخش ثبت نام جهت ارسال آگهی کافیست که از شکل بالا , در سمت چپ صفحه اول سایت به بخش پروفایل شخصی نگاه کنید و سپس روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید .

1aenroll2

2 - با کلیک کردن روی آن به بخش بعدی نظیر شکل بالا ؛ وارد میشوید که فرمی جهت ثبت نام و اطلاعات اولیه است .لطفا اطلاعات را پر کنید . سپس کد امنیتی را از روی بخش خاکستری وارد کنید . در صورت نیاز به تکرار کد فقط کافیست اولین آیکون آبی سمت چپ کادر را مجددا فعال کنید تا کد جدید نمایش داده شود . در این مرحله ثبت را فعال کنید .

1aenroll3

3 - اکنون مرحله ثبت نام اولیه به پایان رسیده و شما وارد سایت شده اید . اما برای احراز هویت و تایید آن باید به آدرس ایمیلی که وارد کردید بروید و کد مورد نیاز را بدست آورید.

1aenroll4

4 - پس از ورود به آدرس ایمیل مشاهده میکنید که از سایت پیامی دارید که داخل آن کد و لینک داده شده است . با آن مجددا وارد سایت شوید .

1aenroll5

5 - با ورود به سایت و داخل پروفایل خود میتوانید رمز و پسوورد را تغییر دهید . یا اگهی درج و ثبت کنید . آگهی های شما اینجا ذخیره خواهد شد . بدیهی است که در مرتبه اول شما آگهی قبلی ندارید اما بعدا با آگهی مجدد در دفعات بعدی میتوانید آگهی های قبلی را نیز مشاهده و ویرایش کنید .

1aenroll6

میتوانید فرم را پر کرده و آگهی خود را تنظیم کنید و تا مرحله ارسال عکس نیز پیش بروید . با مراحل بعدی کاری ندارید . سپس هزینه را پرداخت کرده و منتظر انتشار آگهی میمانید . حداکثر ظرف مدت 48 ساعت آگهی شما رویت شده و در سایت منتشر میگردد .

آگهی های شما در بخش  >>>>  

 

نیازمندیهای سفره خونه    منتشر میشود و قابل مشاهده خواهد بود . 

در صورت لزوم اگر تا 72 ساعت پاسخی دریافت نشد میتوانید:

با  آدرس های :  info @ sofrehkhune . com     یا    sofrehkhune @ gmail . com

مکاتبه کنید با شماره تلگرام ( فقط تلگرام و تماس نوشتاری ) پیام ارسال کنید : 09357573077

با سپاس از بازدید کنندگان گرامی 

.

توجه : انتشار رسپی های در سایت زمان و تاریخ انقضا ندارد . یکبار ارسال دستور و هزینه کافیست که دستور و رسپی شما برای همیشه در بخش منوهای آشپزی و شیرینی پزی پورتال سایت درج و ثبت و منتشر شود  : فرم ارسال دستور و عکس خوراکی در سایت سفره خونه

 

( لطفا دیدگاه های خود را در بخش دیدگاه های همین پست وارد کنید ) .