trx1

آموزش TRXورزش جدید با بند در باشگاه آتیساز suspension Trainer

تخفیف مخصوص برای تمامی افراد با مشاغل در زمینه های آشپزی و آشپزخانه و تولید موادغذایی جهت تشویق فعالان و پرسنل این زمینه و حفظ قوای جسمانی در حین فعالیت های روزمره

 آموزش TRX با بند های تی آر ایکس , در باشگاه آتیساز suspension Trainer ,

خرید با قیمت ویژه از سایت نمایندگی : TRX ایران تماس 09128387379 

www.trxtraining.ir
TRX به معنی تمرینات مقاومتی کل بدن می باشد و آن به این دلیل است که هر حرکتی تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری، قدرت، استقامت، سرعت و چابکی را شما در یک زمان دارید از این رو مقاومت کل بدن شما در کمترین مدت بسیار بالا می رود . وسیله طراحی شده عبارت است از یک بند چتر بازی و دو دسته که هیچ گونه کشی در آن به کار نرفته و بسیار محکم و مقاوم می باشد و فرد با آویزان شدن از آن و با وزن بدن خود، می تواند هرگونه حرکات و تمرینات کامل بدن سازی و آمادگی جسمانی را بدون خطر و با وزن بدن خود انجام دهد.

 

به زبان ساده TRX یک ورزشی است که شما می توانید درهرجایی بدون محدودیت با وزن بدن خود انجام دهید که بسیار بی خطر هست و طوری طراحی شده که مخلوطی ازتمرینات بدن سازی و آمادگی جسمانی و قدرت تحرک برای پرورش قدرت و استقامت و تعادل و هماهنگی و انعطاف پذیری وایستادگی وچابکی همه در یک وسیله به نام TRX .این وسیله در دو مدل اسپرت و ارتشی طراحی شده است.
تکنیک ها و تمرینان این ورزش چگونه و بر چه مبنایی طراحی شده است؟
تکنیک های تمرینات با TRX که کوتاه شده Exercise Total Body Resistance است، خصوصا برای حرکت دادن مرکز وزن بدن طراحی شده که فعالیت عضلانی روی عضلات اصلی و عضلات جانبی را در هر تمرین دارد و به علت قرار گرفتن وضعیت بدن و مقابله با جاذبه زمین و حفظ تعادل چه شما روی عضلات پا عضله دو سر دست شکم و یا کمر کار کنید و حرکات اسکات لانز پرسه سینه پوش آپ و غیره را انجام دهید در هر حرکت سایر عضلات نیز درگیر می باشند از این رو مقاومت بدن شما بسیار بالا خواهد رفت.


یک مثال کاربردی در این باره
مثلا وقتی شما حرکت شکم را انجام می دهید به علت قرارگرفتن وضعت بدنتان عضلات دستها و پاهایتان نیز درگیر می باشد و این باعث می شود مقاومت بدن شما زیاد شود .


در باره مزایای عمومی این رشته
چون مزایای عمومی این رشته متنوع است اجازه دهید رئوس از مزیت ها را به طور فهرست وار بیان کنم:‌
- دارا بودن کلیه شرایط آمادگی جسمانی (تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری، سرعت و چابکی، قدرت و استقامت) بدون نیاز به سایر وسایل
- تمرکز اصلی بر روی هسته مرکزی بدن که محل اتصال دو قسمت بدن ( دستها و پاها ) و ستون فقرات می باشد و در نتیجه خون به دو سمت بدن ( بالا و پایین ) پمپ شده و تعادل در دو قسمت بدن برقرار می گردد.
- طراحی سبک و کم حجم.
- به علت معلق بودن وسیله کلیه حرکات به حالت کاملا تعادلی و به علت نیروی کشش و رانش حرکات کاملا کششی می باشند.
- نصب آسان و راحت در هر مکان و زمان.
- همزمانی تمرینات و حرکات به طوری که در هر حرکت کل بدن درگیر می باشد.
- کالری سوزی، تعادل، انعطاف پذیری، چابکی، مقاومت و استقامت بدن با یک وسیله در یک زمان.
- به حرکت درآوردن ماهیجه های اصلی و عضله های جانبی و کوچک.
- استفاده از وزن بدن در تمرینات و کاهش خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل.
- امکان استفاده برای هر گروه سنی، جنسی ، سلامتی و درهر رده آمادگی جسمانی، افراد عادی، ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی و اصلاح یکسری از عضلاتی که فقر حرکتی دارند.
- برنامه های تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و رشته های ورزشی تخصصی با TRX .

حالا سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان از ابزار این رشته در هر جایی استفاده نمود ؟
طراحی سبک و کم حجم این وسیله استفاده از آن را در هر جایی از جمله پارکها، زمین ها و سالنهای ورزشی، آتش نشانی و حتی منزل و هتل را ممکن می سازد و شما می توانید این وسیله را در هر جا از جمله تیر ساختمان، درخت، درب منزل، ستون ها و یا چهارچوب فلزی نصب کنید .


نمایندگی فروش لباس و کفش های ورزشی Reebok ( اسکان )

تا چه از سوی ورزشکاران حرفه ای از این رشته استقبال شده است ؟
امروزه استفاده وسیع این وسیله ورزشی در تمام نقاط و رشته های ورزشی بسیار چشمگیر می باشد چنانچه TRX برای هر رشته ورزشی به طور تخصصی، طراحی و برنامه خاص خود را دارد، از جمله رشته های تنیس، فوتبال، بسکتبال، قایق رانی، ورزش های رزمی، شنا و غیره که با توجه به کمبود و نیاز آن رشته ورزشی، برنامه های بدن سازی و آمادگی جسمانی آنها طراحی گردیده است. مثلا چنانچه می دانید تنیس بازان به علت نوع ورزشی که دارند همیشه یک سمت بدنشان از طرف دیگر ضعیف تر می باشد ولی با انجام برنامه های تخصصی مربوط به تنیس بازان، آنها این مشکل را به راحتی حل می نمایند. در هر تمرین TRX کل بدن شما درگیر می شود همه بخش ها همزمان، تنها با یک وسیله ورزشی قابل استفاده در هر جایی شما می توانید تعداد زیادی حرکات ورزشی را برای دستیابی به تناسب اندام یا عملکرد فیزیکی بهتر انجام دهید.
به علت مزایای گفته شده، این وسیله توانسته نه تنها به عنوان تمرینات اصلی بدن سازی و آمادگی جسمانی ارتش - نیروی دریایی و باشگاههای ورزشی مطرح باشد، بلکه دربسیاری ازمشاغل از جمله مدیران و آتش نشانی ها، مدارس و امدادگران در مکان خود، به عنوان بهترین وسیله بدن سازی وآمادگی جسمانی معرفی گردیده است. همچنین بسیاری از تیم های معروف دنیا از جمله تیم فوتبال لیورپول منچستر و باشگاهای اروپا از این وسیله استفاده می کنند.

افرادی که دنبال ورزش های هوازی هستند و می خواهند از طریقی به غیر از بدن سازی با دستگاه ورزش کنند‏‏، با این مشکل روبه رو هستند که شاید تنها شش ماه از سال را می توانند به پارک رفته و ورزش کنند و نمی توانند ورزش خود را در خانه انجام دهند.
جمیع این دشواری هایی که در زمینه ورزش وجود دارد، باعث شده ورزشی جدید معرفی شود که شما می توانید در هر مکانی حتی با 2 متر فضا، بهترین نتیجه را در ورزش خود بگیرید.

http://www.atisport.com

www.trxtraining.ir
http://www.artimansport.com/

مشاوره و تجهیز باشگاه ها , واردکننده تجهیزات ورزشی , برگزارکننده دوره های مربیگری بین المللی , معرفی باشگاهها و مریبان

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس : اوین  - شهرک آتیساز فاز یک سالن بدنسازی : سالن های  زیر بلوک   1  و  زیر بلوک  4
باشگاه بدنسازی زیر بلوک 1  هم با بهترین تجهیزات زیر نظر مربیان آکادمی ملی المپیک  افتتاح شد  : کیک بوکس , بادی پامپ , زومبا , TRX  و ...جلسه اول رایگان

دوره های مربیگری و فروش تجهیزات تی آر ایکس TRX

تماس : 22346015  -  22073963 
 09301903862 -  09128387379
0912838737

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس : https://instagram.com/trxiran

و

https://instagram.com/artiman_sport

http://www.artimansport.com/