179619_175

آشپزی مقامات و مشاهیر !!! به نظر میرسد مقامات بلندپایه نیز برای نزدیک تر شدن به مردم عادی کمرهمت ( یا پیشند آشپزی !!! ) بسته و وارد آشپزخانه شده اند ! این شکم کاردخورده پیچ در پیچ شاه و گدا نمیشناسد و وقتی گرسنه میشود خود سینه سپر کرده و دست به کار میشود !! اوباما را بهمراه دخترش ساشا در آشپزخانه به هنگام آشپزی مشاهده میکنید .

1a863c1q

آشپزی درحال حاضر یکی از لذتبخش ترین سرگرمی های برخی مقامات بلندپایه خارجی است و این بلندپایگان نیز از اینکه با لباس کار آشپزی در آشپزخانه نیز در مجلات مشاهده شوند ابایی ندارند .

301897_425
” اسماء اسد” همسر بشار اسد رییس جمهور سوریه در مراسم تهیه افطاری برای ایتام مشارکت داشت و خود در پخت و پز و توزیع افطاری مشارکت کرد.

301902_247
خانواده بشار اسد در هفته های گذشته تلاش دارند با نشان دادن وضعیت عادی خودشان این گونه وانمود کنند که جنگ داخلی دو ساله هیچ تاثیری در زندگی روزمره آنها و قدرت و محبوبیت شان در بین مردم سوریه به جا نگذاشته است.

1a863c19506

ستاره ارژآنتینی بارسلونا بعد از برد شیرین در ال کلاسیکو با رضایت تمام شروع به آشپزی کردن کرده است . این ستاره آرژانتینی بعد از برد تیمش در بازی ال کلاسیکو، روز یکشنبه نزدیکانش را به صرف یک غذای خوشمزه میهمان کرد. مسی عکسی را در صفحه توئیترش قرار داده که در مقابل باربکیو مشغول کباب کردن گوشت است و چاقو و چنگال آشپزی در دستانش است. لبخند رضایت بخش لیونل مسی، بعد از برد تیمش در ال کلاسیکو هنوز ازلبهای او دور نشده است.

189441_805

کریستیانو رونالدو بازیکن محبوب و پرطرفدار تیم فوتبال رئال مادرید آشپز می شود. در عکس زیر کریستیانو رونالدو بازیکن محبوب تیم فوتبال رئال مادرید را در حال آشپزی کردن می بینید.

1a863c400

در حال گردآوری اخبار مربوط به آشپزی این عکس را نیز در نت یافتیم که منتسب به استاد شجریان است در حال آشپزی !

IMG22003031

بازيكن محبوب فوتبال كشورمان علی کریمی در كارهاي خير يد طولايي دارد. وي علاوه بر كمك به مستمندان حالا در ثواب پذيرايي از عزاداران مجالس امام حسين (ع) شريك مي شود.در عکس بالا او را در حال آشپزی برای عزاداران حسینی مشاهده میکنید .

15197630622

آشپزی بکن باوئر در اردوی جام جهانی ۱۹۶۶
این عکس مربوط به اردوی تیم ملی آلمان غربی در جام جهانی ۱۹۶۶ است که بکن باوئر در آشپرخانه تیم ملی آلمان حاضر شده تا تنوعی در شرایط اردویی داده و تغییر روحیه ایجاد کرده باشد. به گزارش سرویس ورزشی آفتاب کنگاور؛ فرانس بکن باوئر اسطوره فوتبال آلمان در دومین سال حضورش در تیم ملی آلمان غربی در جام جهانی ۱۹۶۶ به مقام نایب قهرمانی دست یافت. او در این تورنمت ۴ گل زد.

میهمانان ناخوانده رستورانها و هتلها

رستوران ها و سفره خانه های ایرانی خارج از ایران

قنادی ها و کافی شاپ های خارج از ایران

اخبار آشپزی جهان در سفره خونه

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn