Environment-Day

اینطور که بر میاید نیاکان ما با وجود اطلاعات و سواد کمتر و عدم بهره مندی از فن آوری روز از ما که ادعای زیادی داریم آینده نگر تر بودند زیرا طبیعتی سخاوتمند و پاک و بی آلایش برای ما به ارث گذاشتند ! ما راهکاری ارائه نمیدهیم فقط سوال میکنیم . پاسخ سوالات از شما !

546296_orig

باهم مشاهده کنیم که در روز طبیعت چه سان سیزده خود را گذرانده ایم ؟ این بی مبالاتی تقصیر چه کسی است ؟ متولی این امر کیست ؟ مادران و کدبانوهای امروزی چه نقشی در این میان دارند ؟

آیا با یک یا چند کیسه زباله میتوان مشکل را علی الحساب رفع کرد ؟ اینکار چقدر سخت است ؟ نتیجه این مبالاتی ها گریبانگیر چه کسانی خواهد شد ؟

نحسی چیست ؟ عدد سیزده ؟ یا ضرر رساندن به طبیعت و به دیگران و در نهایت به خود ؟ انتهای این زنجیر به کجا ختم خواهد شد ؟

آیا قرار است هر ساله ما ایرانیان دامن طبیعت را این چنین به آتش بکشیم ؟؟!!  آیا نسلی که آخرین مدل گوشی موبایل به دست میگیرد و فلسفه های اجتماعی و سیاسی و خانوادگی را در شبکه های اجتماعی بی پرده و صریح به رخ میکشد و به چالش میگیرد , به همه جا و همه چیز فکر میکند , به تنفس و سرانجام حیات خود و نسل آتی خود در این محیط زیست نباید بیندیشد ؟؟!!!

در حالیکه کشورهای همسایه از محیط زیست خود درآمد های کلان توریستی کسب میکنند آیا ما از نگهداری و حفظ آن برای خود و فرزندان مان عاجزیم ؟؟!!

سفرنامه ترکیه - آنتالیا 2 ( جاذبه ها و تفریحات )

1 روش کاربردی برای تقلیل زباله خانگی 3
2 زباله تر و خشک یعنی چه؟
3 زباله‏ های خطرناک
4 روش کاربردی برای تقلیل زباله خانگی 2
5 دیگر " تر و خشک " با هم نخواهند سوخت !
6 مديريت زباله هاي خانه
7 روش کاربردی برای تقلیل زباله خانگی

سیزده بدر یا روز طبیعت و فهرست غذاهای خاص 13 فروردین

رستوران های زنجیره ای طلایی !!! و شوخی سیزده بدر

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn