1karafarini2

گزارشی از حضور سفره خونه در سمینار و همایش کارآفرینان در دانشگاه شهید بهشتی

با دعوت آقای دکتر نائیجی یکی از اساتید رشته کارآفرینی یکی از روزهای آخر پاییز 92 در جمع دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی  حضور یافتیم . در این سمینار مدعوین دیگری نیز حضور داشتند که مشخصا با آقای مهندس سروش غنیمی یکی دیگر از کارآفرینان نیز آشنا شده و از محضر این اساتید بهره گرفتیم . گزارشی از این تجربه مفید برای بازدید کنندگان سفره خونه تهیه شده که مطالعه آن خالی از لطف نیست و ضمنا شاید راهگشایی برای فعالیت های آینده شما در زمینه مرتبط با زمینه کاری این سایت باشد و شاید شما نیز در آینده یکی از این مدعوین کارآفرینان باشید :

کارآفرینی چیست و کارآفرین کیست ؟

no2_copy

آقای مهندس سروش غنیمتی از رشته مهندسی معدن با گرایش اکتشاف فارغ التحصیل شده و سپس در رشته مدیریت رشته کارآفرینی با گرایش بازار یابی دانشگاه تهران ادامه تحصیل داده بودند . ایشان رزومه بسیار پرباری دارند و علاوه بر سوابق تدریس در موسسات آموزشی و گروه های صنعتی و حوزه های سازمانی , افتخارات و دست آوردهای بسیاری از سوی شبکه های رادیویی و تلویزیونی و حوزه های وزارتی دارند و نیز اولين برگزار کننده دوره هاي MBA با گرايش هاي کاملاً تخصصي هستند و علاوه بر مشاوره های اختصاصی به کارآفرینان و تخصصی مدیریتی , سابقه ارائه بیش از 15000 ساعت سمینار ، کنفرانس و کارگاه آموزشی در خصوص مسائل روز بازار کسب و کار را دارند . فعلا به طور خلاصه فقط به تعدادی از سمت های ایشان اشاره میکنیم :

کارمند بخش بازرگانی و مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آب حیات 
کارشناس مجری بخش نیمروزی رادیو تهران  کارشناس مجری فرهنگی برنامه و اما امروز از شبکه پنج صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
مؤسس و مدیر عامل شرکت سروش نوین طب وارد کننده تجهیزات مراقبت از پا
مؤسس و عضو هیئت مدیره انجمن کارآفرینی و نوآوری ایران 1388 تا اکنون
مؤسس و عضو هیئت مدیره شرکت پیشه و اندیشه آروین فعال در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال 1388 تا اکنون
عضو هیئت مدیره شرکت آی دی ام فعال در حوزه مشاوره، آموزش و اشتغال 1388 تا 1390
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آی دی ام 1390 تا اکنون
مؤسس و رئیس هیئت مدیره شرکت کارِ نو سازان آینده 1392

انشاالله به زودی با همکاری ایشان در حال برگزاری سمینارهای کارآفرینی و مشاوره های رایگان و تدوین دوره های آموزشی برای گروه های کارآفرینان خانگی در زمینه آشپزی و قنادی و مواد غذایی و خوراکی هستیم که متعاقبا به اطلاع همه بازدید کنندگان سایت خواهیم رساند .

no3_copy

دانشجویان مشتاق و علاقمند این رشته هرکدام در رشته های متفاوتی از جمله ریاضی و اینفورماتیک و نرم افزار و سخت افزار و ... فارغ التحصیل شده و کاشناسی ارشد خود را کارآفرینی انتخاب نموده بودند و در این راستا سمیناری جهت آشنایی با کارآفرینان رشته ها و زمینه های دیگر فراهم آمده بود که ما نیز بعنوان مدیریت سایت سفره خونه توفیق شرکت در آن را پیدا کردیم . هرکدام از مدعوین از سابقه و زمینه کاری و تحصیلی خود شروع کرده و با شرحی از فعالیت ها به بازگو کردن تجریبات خود پرداختند .

no4_copy

در این بین دانشجویان کارآفرین و هنرمند و با سلیقه با بضاعت اندکی که از نظر امکانات خوابگاهی داشتند , اسنک زیبا و خوشمزه و پذیرایی مفصلی در نظر گرفته بودند که از سوی آنان انجام شد .

کادویی هم از سوی کارآفرینان به "سفره خونه " تقدیم شد که توسط مهسا محمودی عزیز با ابتکار و ذوق و سلیقه خاصی تهیه و بسته بندی شده بود و بیانگر این بود که این دانشجوی گرامی به حق رشته مناسبی را برای خود انتخاب کرده بود .

1karaf2_copy

با وسایل و لوازمی که همه ما در منزل حتما در دسترس داریم هدیه جالبی که اتفاقا خوراکی هم بود ابداع کرده بود .

1karaf1_copy

در این جا بار دیگر از مهسای عزیز تشکر میکنم و از طرف خانواده " سفره خونه " برای او آرزوی موفقیت و کامیابی دارم . 

1karafarini1

با رهنمود های آقای دکتر نائیجی سرگروه و آقای مهندس سروش غنیمی جلسه پایان یافت و سپس حضار باقیمانده با غنیمت شمردن فرصت , عکسهایی به یادگار گرفتند . از این جلسه دستاورد های زیادی نصیب سفره خونه شد که انشاالله در فرصت های بعدی به تفضیل به شرح آنها خواهیم پرداخت .

no1_copy

منتظر اعلام سمینارها و همایش های ما در زمینه مواد خوراکی و آشپزی و قنادی و .. و همچنین دوره های آموزشی و مشاوره های کارآفرینی باشید . با همدیگر و با کمک مشاورین و راهنمایی های آنها و با استفاده از تجربیات و دست آوردهای آنان , فرصت ها را تبدیل به کار و تلاش نموده و سپس به کسب درآمد خواهیم پرداخت . در اینجا از دکتر نائیجی و مهندس غنیمتی و مهسا محمودی و سمانه ابوالقاسمیان و بخصوص عاطفه امیدوار عزیز که سبب ساز این ملاقات و دعوت بود , بینهایت سپاسگزارم .

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn