1agahi200

از این به بعد میتوانید گالری سفره خونه و کارهای شخصی ما را روی سایت اینستاگرام نیز مشاهده نمایید . آدرس ما : www.instsgram.com/sofrehkhune

برخی از دوستان در کاربرد و استفاده از اینستاگرام دچار مشکل هستند و گرچه عضو شده اند و میتوانند با گوشی یا لپ تاپ و کامپیوتر خود عکسها را مرور کرده و کامنتها را نیز مشاهده کنند , ولی به خبرهای روزانه دیگران و  بخشی از پروفایل خود را دسترسی ندارند .

 

 

برای رفع اشکال آن دسته از دوستان که برای استفاده از امکانات اینستاگرام بر روی گوشی ها و کامیپوتر خود مشکل دارند , راه حل بسیار ساده ای ارائه میکنیم . اگر شما این امکانات را به طور ناقص از سیستم خود دریافت میکنید , میتوانید با ISP ( شرکت های تامین کننده ارتباط اینترنت ) خود تماس گرفته و با دریافت راهنمایی مختصر و دستیابی به پنل مدیریت مودم جهت تغییر تنظیمات آن , خیلی راحت مشکل را حل نمایید . با تغییر این تنظیمات میتوانید خبرهای روزانه را در News Feed مشاهده و آپلود عکس ها را به خوبی انجام دهید .

* توجه کنید که اکانت ما در اینستاگرام فقط برای آپلود کردن عکس و ایجاد گالری میباشد و دریافت و ارسال اطلاعات و پیامهای شما و دستور و رسپی ها و ... و پاسخگویی به سوالات از آن طریق انجام نمیشود .

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn