بخش دوم پورتال تخصصی بانوان سفره خونه

جهت ایجاد سهولت در امر جستجو و دسترسی آسان و سریع به اطلاعات و بخش ها و مجموعه های تجاری ,  بخش دوم پورتال سفره خونه در قالب سایتی مجزا با نام :

  بانک اطلاعات مرجع آشپزخانه و پذیرایی و هنر

ایجاد و از بخش های قبلی خانگی کاملا جدا شد . در این بخش کلیه اصناف مربوط به زمینه های فعالیت سفره خونه در قالب مجموعه ها و منوهای تصویری همراه با آدرس و جزئیات تماس در دسترس شما قرار گرفته است .

توجه داشته باشید که اکثر عکسها تزیینی است که از نت انتخاب شده تا با مطلب هماهنگی داشته باشد . چنانچه درخواست اضافه کردن یا اصلاح و تغییر شماره تماس یا ادرس یا اضافه کردن شرح حال و دستور خاصی برای هر پست دارید لطفا با سفره خونه مکاتبه کنید تا با کمال میل مطلب شما اضافه یا اصلاح شود .

 

بسیار علاقمند هستیم تا بیوگرافی از مدرسین اشپزی و قنادی عزیز ایرانی خصوصا پیشکسوتان این رشته ها در سفره خونه گرآوری کنیم تا دین خود را نسبت به عزیزانی که در جهت آموزش فرزندان این مرز و بوم برآمده اند , ادا نماییم . از پیشکسوتان و دوستان عزیزی که مایلند تا از زبان خود یا دوستان نزدیک شان شرح حال یا بیوگرافی در سفره خونه ثبت و منتشر کنند لطفا حتما با ما مکاتبه نمایند .

به مرور اسامی و لینک تمامی وبلاگ ها و سایتهای آشپزی و قنادی در مرجع ثبت و منتشر خواهد شد اگر تاخیر در این کار صورت میگیرد و هنوز اسامی عده ای در بین فهرست نیست پوزش ما را بپذیرید که عمدی در کار نیست بلکه کمبود وقت و فرصت و در عیم حال رسیدگی به امور دیگر , خواه و ناخواه باعث این تاخیر میشود . امیدوارم به زودی فهرست تکمیل شود هرچند که هزاران ماشاءالله چرخ های هنر آشپزی و قنادی اینترنتی به یمن برکت وجود ارتباطات جمعی چنان شتابی گرفته که در حال خیزش و پرواز است و هرچقدر هم تلاش کنیم احتمالا تازه از راه رسیده ها از فلم خواهند افتاد . خوشا به حال خانه و کاشانه هایی که از برکت وجود این هنرمندان , همیشه دودکش های اجاق شان گرم و پر اهتزاز است !

از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال میکنیم . ماه مبارک رمضان بهانه ای شد تا بتوانیم بخش طباخی و کله پزی و حلیم و آش را نیز به مرجع اطلاعات سفره خونه بیفزاییم .

طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق . التماس دعا

 

درخواست از دوستان و همکاران :

لطفا لینک های سفره خونه را در بخش لینکها و پیوندهای سایت و وبلاگ خود به شرح زیر اصلاح نمایید :

 

سفره خونه مرجع اطلاعات آشپزخانه و پذیرایی

http://sofrehkhune.com/

 

با سپاس

پراهتزاز باد دودکش اجاق های گرم خانه هاتان !

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn