fair_2_copy

امروز هشتم دیماه 91  نمایشگاه صنایع دریایی و صنایع دریایی و وابسته و نیز نمایشگاه و جشنواره آبزیان در محل نمایشگاه های بین المللی دایر بود .

آغاز نمایشگاه صنایع دریایی و صنایع وابسته از جمعه 6 دیماه 91

جای همگی خالی , نایب الزیاره ! همه دوستان و اعضای سفره خونه و علاقمندان به آشپزی بودیم . میهمان که نه , به همراه استاد رنجبر و خانم نصیری و المیرا ایمانیان و دیگر همکاران آموزشگاه , میزبان غرفه آشپزخانه ملل بودیم ! هنوز از گرد راه نرسیده صاحب خانه شدیم رفت ! وقتی همدلی باشد و علاقه به کار و تلاش , این حس خیلی زود جایگزین غربت میشود .هرچند از روز اول غربتی در میان نبود .

fair_8

در میان بازدید کنندگان , هیئت های بازرگانی و صنایع و تولید کنندگان و تجار و علاقمندان به صنایع وابسته نیز به چشم میخورد . غرفه خانواده آشپزخانه ملل , شلوغ ترین غرفه ها بود .

fair_17_copy_1

به برکت سخاوت پایان ناپذیر آبهای دریای شمال و جنوب کشور عزیزمان ایران و به همت شرکت کنندگان مسابقه امروز , میز رنگارنگ غذاهای دریایی چیده شد و با داوران ابتدا به تماشای این دست پخت های هنرمندانه بانوان پرتلاش نشستیم .

fair_36

خانم فایزه ناصری سمت چپ - خانم اعظم شاطری سمت راست

سفره پر برکت امروز با دستان گشاده و پرسخاوت و پرتوان تعدادی از بانوان ایران زمین تدارک دیده شده بود که نفر اول و دوم را مشاهده میکنید.

fair_20_copy

چندین میهمان خارجی نیز در این جشنواره حضور داشتند .

fair_19_copy

محیط و فضای غرفه بسیار گرم و دوستانه بود .

fair_11__copy

با اجازه اساتید سوت شروع مسابقه ! زده شد و چشیدن غذاهای خوشمزه و خوش رنگ و لعاب دریایی آغاز شد.

fair_32_copy

 اساتید آموزشگاه آشپزخانه ملل , اعضای شورای سلامت محله دکتر هوشیار 

fair_27

و خانم اصلی و خانم نجفی و خانم طاهره صفارذاده گروه همکاران از شورای سلامت شهرداری منطقه 9  ( محله دکتر هوشیار ) یکی از مناطق تهران هم حضور داشتند .

fair_49_copy

در این بین با خانم نصیری از کارشناسان آموزشگاه  آشپزخانه ملل عکسی به یادگار گرفتیم

سمت راست خانم نصیری کارشناس آشپزی و قنادی و عضو هیئت تحریریه مجله آموزشگاه آشپزخانه ملل و همکار بهارعزیز در بهارسایت و ... سمت چپ شبنم سفره خونه ! عده ای از شرکت کنندگان مسابقه و بازدید کنندگان غرفه و اعضای سفره خونه در حال تست غذاها در عکس بالا دیده میشوند .

ادامه دارد .....

 

گزارش 2 نمایشگاه و جشنواره آبزیان و آموزش تهیه غذاهای دریایی در غرفه آشپزخانه ملل

 

خواص غذاهاي دريايي و آموزش تهیه انواع غذاهای دریایی

 

مسابقه بزرگ " تزیین غذا " با داوری استاد سر آشپز "حمیدرضا رنجبر "

گزارش از کلاس های شف رنجبر
آموزش شف رنجبر و پاسخ و پرسش
آشپزخانه شماره 3 صدا و سیما

نحوه اشتراک مجله آشپزخانه ملل در ایران و خارج از کشور

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn