987675

حتما در مورد گیاه آلوئه ورا خوندین و میدونین که چقدر مفید برای پوست مو و خوردن اون چقدر برای بدن و معده مفیده. اگر در مورد ماساژ صورت اطلاع داشته باشین میدونین که قبل از ماساژ باید از یک نوع کرم یا ژل استفاده کرد که در اثر حرکت های زیاد پوست , پوست کش نیاد و چروک نشه. یکی از گیاهان عالی که حالت لزج داره و میتونین قبل ماساژ به جای ژل استفاده کنید گیاه آلوئه وراست.
4344
من همیشه از یک عطاری چند برگ آلوئه ورا میخرم و در یخچال نگهداری میکنم و به مرور زمان استفاده میکنم خیلی ماندگاری زیادی داره و میتونم بگم تا 4 ماه کاملا سالم میمونه.بهتره موقع خرید برگهای تپل و بزرگ و پرگوشت تر و بردارین. یک برش کوچیک از آلوئه ورا برای یکبار مصرف کافیه.
اول صورت تون و با آب ولرم کاملا بشورین طوری که هیچ چربی و آلودگی روی اون نباشه. دستاتونم خوب تمیز کنید .ظروفی که نیاز دارین هم کاملا بشورین که اگه غبار یا آلودگی کمی روشونه کاملا تمیز بشه. یک قطعه ی کوچیک از آلوئه ورا رو ببرین و باقیش رو ر در نایلون بگذارین و دوباره به یخچال منتقل کنید. بعد یک برش عرضی بدین . حالا با یک قاشق که لبه های تیزی داره ماده ی ژلاتینی وسطش و خارج کنید و در یک ظرف بریزین. دو تا کار میتونین بکنین .

0767878

این ماده ی ژلاتینی و داخل میکــسر بریزین و کاملا نرمش کنید . یا اینکه مثل من کمی با چاقو تکه تکش کنید به حدی که بشه روی صورت مالید.

14524

حالا جلوی آینه بشینید یک دستمال زیر صورتتون بگذارین که اگه مواد ریخت جایی رو کثیف نکنه. صاف بشینید وچشم هاتون و ببندین و چند تا نفس عمیق بکشید .یک تصویر ذهنی خوب از خودتون و صورتتون و جایی که دوست دارین اونجا باشین توی ذهنتون بسازین. 5 دقیقه در این حالت بسر ببرین و بعد چشم هاتون رو باز کنید. مقداری از آلوئه ورای آماده رو بردارین و از پایین صورت طبق جهت های مخالف به آرامی با دو بند اول انگشتان شروع به ماساژ صورت تون کنید. هر باز که آلوئه ورا جذب پوست شد قبل از اینکه خشک بشه دوباره مقدار دیگه بردارین. زیاد به صورتتون فشار نیارین . آروم بگذارین انگشتها روی پوست سر بخوره.

96788111

باید با ماساژ ژلاتین رو به داخل منافذ پوست وارد کنید بعد از اینکه ماساژ تموم شد. 5 دقیقه دراز بکشید و چشم هاتون رو ببندید دوباره به چیزای خوب فکر کنید

1635

و بعد با آب ولرم آروم صورتتون و بشورید. دستور از نیلوفر به نقل از پایگاه بانو

انواع مختلف پوست و نحوه شناخت آن

نگهداری از پوست صورت

ماسک طبیعی برای پوست های خشک

ماسک برای از بین بردن آثار جوش ها

ماسک برای رفع سرخی پوست

ماسک برای برطرف نمودن جوشهای سر سیاه

ماسک برای پوست های خشک 2

ماسک برای روشنایی و لطافت و تغذیه پوست

روغن بادام : تلخ و شیرین جهت زیبایی

 

همه دستورات سفره خونه در مورد آلوئه ورا

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn