1atour2

تور " روز جهانی موزه و میراث فرهنگی "  با طهران تور 28 اردیبهشت 94

روز دوشنبه 28 اردیبهشت ماه  روز جهانی موزه و میراث فرهنگی است . به همین مناسبت بخش فرهنگی سفره خونه " طهران تور " برنامه بازدیدی از میدان مشق و سر در باغ ملی و موزه ملک و موزه ایران باستان و موزه جواهرات ترتیب داده است .

روز جهانی موزه و میراث فرهنگی : گسترش موزه های دنیا و همكاری همه جانبه ی علمی ، فرهنگی و صنعتی، در جهت دستیابی به اهداف فرهنگی از طریق هماهنگ ساختن اقدامات بین المللی و تدوین برنامه هایی مؤثر است كه دارای خطوط اساسی همكاری مشترك و دو جانبه بین مردم و موزه ها در سطح جهانی باشد .

بر اساس همین عقیده،در قطعنامه ی شماره ی پنج ِ دوازدهمین مجمع عمومی كمیته ی بین المللی موزه ها ایكوم (ICOM) كه در 28 مه 1977 میلادی درمسكو برپا شد ، روز 18 مه برابر با 28 اردیبهشت به عنوان روز جهانی موزه ها اعلام شد  و از آن سال در روز جهانی موزه درهمه ی كشورهای عضو ، مراسمی به مورد اجرا گذاشته می شود.

از علاقمندان جهت ثبت نام دعت بعمل میاید .

در حین گشت و بازدید از میدان مشق و سر در باغ ملی و موزه ملک و موزه ایران باستان و موزه جواهرات , ناهار نیز در رستوران سنتی هتل فردوسی با هزینه شخصی صرف خواهد شد .

ساعت شروع :9 صبح
مکان شروع ؛ میدان امام خمینی
قیمت : 30000 T

وسایل مورد نیاز کفش راحت ودوربین .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با این صفحه در تماس باشید :

https://instagram.com/tehrantour/

شماره وایبر جهت هماهنگی : 09392575396

عکس بالا از صفحه : https://instagram.com/p/2qU-QfEwgX/?taken-by=tehrantour

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn