1mode1
اکنون قرن ۲۱ است ، عصر تکنولوژی اطلاعات و جهانی شدن ، و عصر مادیگرایی و مصرف گرایی است. مردم در تلاش برای کسب درآمدهای میلیون ها دلاری هستند که بتوانند لوکس زندگی کنند. داشتن محصولاتی که توسط برندهای لوکس زیر تولید شده نمادی از طبقه بالا و وضعیت در چنین جامعه ای نظر گرفته شده است ، از آنجایی که قیمت محصولات این برندها در کاتالوگ هایشان فوق العاده گران است کسیکه یکی از لوازمش از چنین برند هایی باشد ثروتمند محسوب میشود. البته برندهای اصل و اورزیژینال نه قلابی و فیک !! که این روزها در میان طبقات متوس و کم درامد نیز باب شده است !! اینها مارک و برند نیستند بلکه حاصل تقلای بازاریابان برای کسب سودهای سرشار از جیب طبقات معمولی تر جامعه هستند!!

1mode2
۱-گوچی Gucci
این نام تجاری در سال ۱۹۲۱ توسط Guccio گوچی در ایتالیا تاسیس شد. این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است.

1mode3

گوچی به عنوان بهترین نام تجاری ایتالیایی درنظر گرفته شده است است و در نمودار ایجاد شده توسط Interbrand که ۱۰۰تا ازبهترین مارک های سراسر جهان را لیست کرده است، برگزیده میباشد.

1mode4

این امر در مورد تولید ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار را به طور سالانه تعمیم داده شده است.

 

1mode5
۲- لویی ویتون Louis Vuitton
این سبک مد فرانسوی مورد علاقه کسانی ست که معنای سبک و خود نمایی را میدانند. این برند مختص عینک آفتابی ، کالاهای چرمی ، ساعت ، کفش میباشد.ایران ناز، ال وی مونو که برای خود نشانی است و این برند را به نماد مجسمه تبدیل ساخته است.

1mode5

میگویند این شرکت محصولات خود را به بالاترین قیمت در این صنعت به فروش میرساند که موید این حقیقت است که درآمد سالانه آن حدود ۲٫۷ میلیارد دلارمیباشد.

1mode6


۳-شانل Chanel
Chanel برند مد معروف با آیکون کوکو Chanel است و بعنوان ظریف ترین و شیک ترین برند در مد لباس زنانه در نظر گرفته می شود. Chanel تولید بالایی در کالاهای لوکس ، عطر ، لباس و لوازم آرایشی و خیلی چیزهای دیگر دارد.

1mode7

اغراق نیست اگر بگویم که برندChanel یکی از برند های شناخته شده در سراسر جهان است.


1mode9
۴- باربری Burberry
باربری یک نام برند لوکس بریتانیایی است که همه چیز از عطر و لباس تا زیورآلات را تولید میکند. محصولات این برند دارای الگوی بسیار مشخصی است که توسط خانه مد در همه جا کپی شده است.

1mode8

درآمد شرکت یک میلیارد دلار در سال است.


1mode10
Fendifendi -5
Fendi یک برند ایتالیایی است که بخاطر کیف های دستی خود بسیار شناخته شده است. فعالیت خود را از سال ۱۹۲۵ به صورت مختصر آغازکرد اما از زمانی که LVMH مالکیت آن را گرفت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شد.

1mode11

تولید Fendi حدود ۳۳۸،۵۰۰،۰۰۰ دلار در سال است.

ادامه دارد .... 

گرانترین و معروفترین مارک های لباس جهان 2

 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn