1artyfghjkl41

فرم ارسال دستور و عکس خوراکی در سایت سفره خونه

از امروز توسط ادمین سایت ترتیبی داده شده است تا رسپی های ارسالی شما با نام خود شما و صفحه و منبع خود شما  بی وقفه در اسرع وقت در سایت قرار گیرد . کافیست که چند دستورالعمل ساده را بخوانید و به آن عمل کنید .در ضمن خواهشمندیم اگر چنانچه از منبعی کپی کرده یا ترجمه کرده اید منبع را نیز قید کنید تا با صفحات و افراد حقیقی و حقوقی دیگر اثبات منبع رسپی نباشیم .

لطفا روی همه این اشکال کلیک کنید تا عکس بزرگ شده و واضح مشاهده کنید .

1aenroll1

1 - جهت وارد شدن به بخش ثبت نام جهت ارسال رسپی کافیست که از شکل بالا , در سمت چپ صفحه اول سایت به بخش پروفایل شخصی نگاه کنید و سپس روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید .

1aenroll2

2 - با کلیک کردن روی آن به بخش بعدی نظیر شکل بالا ؛ وارد میشوید که فرمی جهت ثبت نام و اطلاعات اولیه است .لطفا اطلاعات را پر کنید . سپس کد امنیتی را از روی بخش خاکستری وارد کنید . در صورت نیاز به تکرار کد فقط کافیست اولین آیکون آبی سمت چپ کادر را مجددا فعال کنید تا کد جدید نمایش داده شود . در این مرحله ثبت را فعال کنید .

1aenroll3

3 - اکنون مرحله ثبت نام اولیه به پایان رسیده و شما وارد سایت شده اید . اما برای احراز هویت و تایید آن باید به آدرس ایمیلی که وارد کردید بروید و کد مورد نیاز را بدست آورید.

1aenroll4

4 - پس از ورود به آدرس ایمیل مشاهده میکنید که از سایت پیامی دارید که داخل آن کد و لینک داده شده است . با آن مجددا وارد سایت شوید .

1aenroll5

5 - با ورود به سایت و داخل پروفایل خود میتوانید رمز و پسوورد را تغییر دهید . یا اگهی درج و ثبت کنید . رسپی های شما اینجا ذخیره خواهد شد . بدیهی است که در مرتبه اول شما رسپی و دستور قبلی ندارید اما بعدا با آگهی مجدد در دفعات بعدی میتوانید رسپی های قبلی را نیز مشاهده و ویرایش کنید .

1aenroll6

میتوانید فرم را پر کرده و رسپی خود را تنظیم کنید و تا مرحله ارسال عکس نیز پیش بروید . با مراحل بعدی کاری ندارید . سپس هزینه را پرداخت کرده و منتظر انتشار رسپی میمانید . حداکثر ظرف مدت 48 ساعت آگهی شما رویت شده وبا عکس آن در پورتال سایت در بخش منوهای مربوط به آن منتشر میگردد .

رسپی های شما در بخش  >>>>    نیازمندیهای سفره خونه    وارد و دسته بندی میشود وسپس در منوهای آشپزی و شیرینی پزی پورتال قابل مشاهده خواهد بود .

توجه : انتشار رسپی های در سایت زمان و تاریخ انقضا ندارد . یکبار ارسال دستور و هزینه کافیست که دستور و رسپی شما برای همیشه در سایت درج و ثبت و منتشر شود .

در صورت لزوم اگر تا 72 ساعت پاسخی دریافت نشد میتوانید با شماره تلگرام ( فقط تلگرام و تماس نوشتاری ) پیام ارسال کنید : 09357573077

با سپاس از شما بازدید کنندگان گرامی .

( لطفا دیدگاه های خود را در بخش دیدگاه های همین پست وارد کنید )

ساندویج با گوشت بوقلمون یا مرغ چرخکرده و سبزیجات . در کاهو به جای نان داخل کاهو ساندویچ را تهیه کنید .

از گالری : https://instagram.com/salemfood/

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn