reading

با بانوی خانه است ؟ یا با وسایل ارتباط جمعی ؟ نقش واقعی وسایل ارتباط جمعی در این میان چیست ؟  آیا همان رل واقعی خود را ایفا میکنند ؟ .. یا فقط نقش آنان توهم زایی ایست ؟

000689797

چقدر به نقش تبلیغات اهمیت میدهید ؟ آیا نقش تبلیغات را اطلاع رسانی حقیقی میدانید یا کاذب ؟ از کجا و چگونه میتوانید تشخیص دهید ؟ چه انتظاراتی از تبلیغات دارید ؟ چه تبلیغاتی مثبت و کدامیک منفی هستند؟

images8797

آیا در مورد تبلیغات تعمق به خرج میدهید ؟ چقدر و چه اندازه  ؟

modelling-advertisements

در اینکه تبلیغات لازم است و برای اطلاع رسانی واجب , تردیدی وجود ندارد . ولی خط قرمز نقش تبلیغات کجاست ؟ 

images7777

حد و مرز آن چگونه رعایت میشود و چه کسی باید مراقب رعایت آن باشد ؟

95

آیا تحت تاثیر تبلیغات چاهی می کنید تا منار را بدزدید یا اول منار را می دزدید و بعد چاه را می کنید ؟؟؟!!!!  آیا هیچ فکر کرده اید که در عصر برده داری تبلیغاتی زندگی میکنیم ؟ !  آیا می پذیرید که برده ای برای نظام تبلیغاتی باشید و مصرف کننده ای چشم و گوش بسته برای مواد و لوازم تولیدی کشورها و متعاقبا افراد منفعت طلب ؟ آیا میپذیرید که به رگ های شما حرص و طمع خرید و مصرف تزریق شود و سپس با داروی دیگر در پس درمان همان بیماری که با حرص خودتان بر شما مستولی شده , برآیید ؟

می پرسید چرا ؟ ..

چون همیشه باید مصرف کنید . یکروز در جهت موافق و یک روز در جهت مخالف ! یکروز انواع و اقسام مواد غذایی حجیم و پر چرب را بخورید که چرخ تولیدات صنایع تولید مواد خوراکی بچرخد و روز دیگر تلاش کنید و لاغر شوید که چرخ های صنعت تولید داروها و ابزار لاغری از گردش نایستد !!!! ... و شما یک برده اید !!! به همین سادگی !!!

برده صنایع تولیدی کشورهای تولید کننده , هم در زمینه پوشاک و هم در زمینه خوراکی و هم در زمینه لوازم منزل . فرقی هم ندارد باید از شما یک خریدار حرفه ای ساخت . یک ماشین تولید پول . کارتون ها دوران کودکی به خاطرتان هست ؟ با چشم هاشان فقط دلار میدیدند !!! و شما " کدبانوی خانواده " همان نماد دلارید !!! همه تیرها به سوی کدبانوی خانه نشانه گیری شده اند . باید از کدبانوی خانه رباتی ساخت تا بیشتر و بیشتر خرید کند !!  در خانه خود رباتی ساده و ارزانقیمت برای صنایع تولیدی بیگانه نباشید !!

البته شما فکر میکنید خریدار هستید . خریدار مارک ..... مارک پوشاک و لباس و ...... خوراکی و مبلمان و ...... ولی ... در واقع یک فروشنده اید . فروشنده جان و مال و فروشنده سلامتی خود و خانواده و فروشنده لحظات عمرتان .

images22311

البته و صد البته ؛ برده صنایع تولیدی مملکت خود بودن , بهتر از برده بودن برای صنایع کشورهای بیگانه است . حداقل این است که درآمدها بین افراد مملکت خود ما گردش خواهد کرد ! و نیروی کار و هموطنان خود ما از این تولیدات و کارآفرینی ها و صنایع منتفع خواهند شد . همچنین شاید به این ترتیب دلمان بیشتر برای هم بسوزد و هنگام تولید منافع خود را بیشتر رعایت کنیم . .... والله اعلم !!

در مورد این نکته حتما فکر کنید تا بعد در فرصتی دیگر به آن بپردازیم  .


 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn