flower-01

به پایان آمد این دفتر ولی داستان همچنان باقیست . این ماه هم به پایان رسید , مانند همه ماه های دیگر  . 

ولی زندگی همچنان جریان دارد و شکوفه گل های امید در دلهای همه ما حتی در کنار خار و خس , خاک و خاشاک همچنان زنده است و به گل می نشیند ... هستی و نیستی ... خار و گل و .... خشکی و خرمی در کنار هم و در آغوش هم جاودانه اند .

flower-02

چشمها در چشم خانه صورت قدرت دیدن هم دیگر را ندارند ولی همیشه یکی گریان و دیگری شادان است  و این جبر زندگیست !!!!!!!!!!  

1344863231338963_large

به دنیا آمدن اولین کودک ورزقانی پس از زلزلهء آذربایجان .....  زندگی همچنان باقیـــست   ....

به دلیل زلزله هولناک آذربایجان زبان یارای تبریک گفتن ندارد .به جای تبریک فقط آرزومندیم که طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق بوده باشد .

resize_image

هراز گاهی دست سرنوشت از آستین زمین بیرون میاد و عده ای از هموطنان ما را به کام خود میکشد و در ماتم و سوگ عزیزان به زانو می نشاند .

عجبا !!!!  ... همین زمینی که از آنیم و  ....  زمینی که اولین قدم های استواری خود را به نشانه بودن روی آن برمیداریم ... همان زمینی که قوت و غذای روزانه ما از آن بدست میاد , ... همان زمینی که با آبادانی پیمان اخوتی دیرین دارد , همان زمینی که چشمه های جوشان حیات : آب را در میان خود پاسداری میکند , همان زمینی که از آن نشآت و قوت میگیریم و نماد ثبات و پایداری و زایندگی به شمار میرود !

 

ولی چه غم انگیز ! .... وقتی از خشم می خروشد .... زمانی دیگر به تلخی ما را به کام خود میکشد ...انگار که هیچگاه خود به دست و دل و جان ما حیاتی نبخشیده بود !!!!

3434

چیزی بیشتر ندارم که بگویم ... فقط برای همه هموطنان خصوصا داغداران آذری در برابر آزمون و اراده و مشیت الهی , صبر و استقامت آرزو میکنیم و امیدواریم با کمک ها و امدادهای مردم مهربان و فریادرس هرچه زودتر بازسازی مناطق آغاز شود

Iran_earthquake_150812_01

و هرچه زودتر تمامی اصول و استاندارد های مقاوم سازی در برابر زلزله در این کشور زلزله خیز به صورت اجباری در آید .

4455

خداوندا ما راضی به رضای تو ایم .... ولی تو راضی به دیدن غم جانکاه مادران و پدران , در از دست دادن فرزندان شان مباش ...

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn